Konkurs ,,Z matematyką do rymu''

Po raz kolejny zapraszamy do udziału w konkursie matematyczno-humanistycznym „Z matematyką do rymu”

Konkurs jest kierowany do uczniów szkół podstawowych oraz młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej.

Warsztaty z origami - nauka w sztuce

Zapraszamy na „Warsztaty origami - nauka w sztuce”.
Zajęcia odbywają się w poniedziałki według poniższego harmonogramu w godzinach 17.00-20.00 w Centrum Nowoczesnego Kształcenia na Politechnice Białostockiej przy ul. Zwierzynieckiej 16 w sali P2/41 (na ostatnim piętrze na końcu korytarza w pięknej nowej salce z oknami jak wycinanka i widokiem na las zwierzyniecki).

Harmonogram zajęć:
1 X, 5 XI, 3 XII 2018
7 I, 4 II, 4 III, 1 IV, 6 V 2019

Wystawa ,,Matematyka w obiektywie"

Centrum Popularyzacji Matematyki „Signum” od 2011 roku organizuje coroczny konkurs matematyczno-fotograficzny „Matematyka w obiektywie”, w którym część z Państwa brała udział. Konkurs odbywa się w dwu kategoriach wiekowych: szkoły gimnazjalne oraz szkoły ponadgimnazjalne. Postanowiliśmy uczcić okrągłą, piątą edycję konkursu. W związku z tym przygotowaliśmy wystawę plenerową „Galeria na płocie”, złożoną z najlepszych zdjęć - prac uczniów, laureatów każdej edycji konkursu.